ثبت نام

ثبت نام

با وارد کردن شماره همراه و کلیک بر روی دکمه "ارسال کد تایید"، کد تایید به شماره همراه وارد شده از طریق SMS برای شما ارسال خواهد شد.
کد تایید دریافتی را در کادر زیر وارد کرده و بر روی دکمه "بررسی کد و ثبت نام" کلیک کنید. در صورت صحیح بودن کد، حساب کاربری شما ایجاد خواهد شد.
ثبت سفارش
تعداد
عنوان
چرا محصولات سیمکارتل را انتخاب کنم ؟

دارای بیش از ۳۰۰ نمایندگی در سراسر کشور

نظر به پيشرفتهای روز دنيا، دزدگيرهای موجود در بازار هنوز از اِشكالات و نقطه ضعفهايي برخوردارند كه اين نواقص همچنان منجر به آسيب پذيری هرچه بيشتر خودرو و یا مالکین آن در مقابل شيوه های نوين سرقت می گردد. در اين ميان، نياز به استفاده از سيستمهای امنيتی پيشرفته تر با كاربردهای آسان تر مانند محصولات سیمکارتل بيش از پيش احساس می شود. در تولید اين محصولات، تا حد امكان سعی شده است تا با شناخت و رفع نواقص و كاستی های موجود در ساير سيستمهای امنيتی، گامی موثر در جهت ايجاد امنيت بيشتر وسايل نقليه و آسايش خاطر مالكين آنها برداشته شود. دزدگير و ردیاب سيمكارتل, سيستم هوشمند و منحصر به فردی است كه نه تنها دارای امكانات معمول ساير دزدگيرها مانند استفاده از ريموت در مسافت های نزديك است، بلكه از طريق تلفن همراه نیز مالك  از هر فاصله ای در سراسر کشور می تواند کنترل کامل خودرو خود را بصورت آنلاین و یا حتی بدون نیاز به اینترنت که در منوی محصولات این سایت توضیح داده شده است استفاده نماید. نكته قابل توجه در مورد سیمکارتل اين است كه دارای نرم افزار اندرويد و IOS می باشد و روش استفاده از آن براي تمام افراد قابل فهم، بسيار آسان و مفرح است.

دانلود نرم افزار:
دانلودسیمکارتل ایران | Simcartel Iran از سیبچه
تماس با ما:

  تلفن تماس: ۲۹ ۹۸ ۳۸۹۲-۰۵۱ (۱۰ خط)

  مدیر فروش: ۹۰ ۱۰ ۹۰۸ ۰۹۱۵

  مدیر فروش واحد سازمان ها: ۹۰ ۱۲ ۹۰۸ ۰۹۱۵

  واحد پشتیبانی: ۳۲ ۵۰ ۸۱۹ ۰۹۱۹

  آدرس اينستاگرام : www.instagram.com/simcartell

  آدرس تلگرام :  https://t.me/simcartel

  آدرس: مشهد - کیلومتر ۱۰ بزرگراه آسیایی - شهرک صنعتی طوس - فاز یک

  پست الکترونیک: info@simcartel.com